הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

אודות החברה

צפריר וזוהר שרבט הם קבלני בניין, יזמים ומבצעים מצליחים שהביאו עימם רוח צעירה, דינמית ויצירתית לתחום הנדל"ן בישראל. עם הידע העשיר והניסיון המוכח ורב השנים שלהם, בעיקר בתחומי התכנון, היזמות והבנייה, הם הזניקו את חברת "צפריר וזוהר שרבט" למעמדה המיוחד. כל זה קורה תוך צמיחה מתמדת המבוססת על צעדים נכונים ודגש על תכנון אדריכלי מוקפד, איכות בנייה ראשונה במעלה ושירות איכותי ללא פשרות.

חברת צפריר וזוהר שרבט מתמחה במגה פרויקטים מיוחדים ומורכבים במיוחד של עירוב שימושים, מגורים, מסחר ומשרדים. בין היתר, צפריר וזוהר הם  מראשוני הקבלנים בארץ שהחלו בבניית אלפי יחידות דיור במסגרת תוכנית מחיר למשתכן / מחיר מטרה. כיום יוזמת החברה ובונה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים באזורי הביקוש ברחבי הארץ כמו: ראשון לציון, רמלה מערב – נווה דורון, באר יעקב, ראש העין, לוד, רמת גן, נתניה, אלעד, בני ברק, תל אביב ושאר גוש דן. עד כה מסרה החברה אלפי דירות, בין היתר בפרויקטים שאוכלסו במזכרת בתיה, בית דגן, חדרה, ראשון לציון, רמלה מערב ולוד.

מאחר והחברה היא גם יזמית וגם מבצעת, הפיקוח והאיכות שלה נמצאים "בתוך הבית", תחת קורת גג אחת. התוצאה: לקוחותיה נהנים מנוחות מקסימלית המתבססת על קשר ישיר עם צוות החברה, לאורך כל תהליך הרכישה עד למסירת המפתח וכל זה תוך השקעת תשומת לב מירבית ובלתי מתפשרת על איכות ביצועית יוצאת דופן ועמידה דייקנית בלוחות הזמנים.

שילוב הכוחות של חברה יזמית הכוללת זרוע ביצועית מייצר לחברה תשתית יעילה ויתרון משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על מתחמי פינוי בינוי בהיקפים גדולים. מאחר וכל שלבי הפרויקט מתבצעים בתוך החברה, בעלי הדירות זוכים בתמורות משופרות מבלי לפגוע בשיעור הרווחיות של הפרויקט לרמה העשויה לסכן את מימושו והוצאתו לפועל. בנוסף, הם נהנים מתהליך מקצועי ויעיל ומכתובת אחת לכל פנייה בכל נושא החל בשלב החתימות ועד למסירת המפתח לדירה החדשה ואף לאחר מכן בתקופת הבדק.

עם פרויקטים שנבחרים בקפידה ושימת דגש על פרטים כמו מפרט טכני עשיר, מיקום ונגישות, קרבה לצירי תנועה ראשיים ושכלול פרמטרים שונים, שמה לה החברה למטרת על לפעול לטובת הצרכן הישראלי. כך, למשל, בונה החברה ברחבי הארץ מספר לא מבוטל של פרויקטים במסגרת תכנית 'מחיר למשתכן' מבית היוצר של משרד הבינוי והשיכון, פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בנייה רוויה, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ועוד. הבחירה בפרויקטים אלה שאובה מחזון החברה, שרואה בעשייה ובבניית ארץ ישראל, שליחות אישית ומחויבות שנבנית מהלב. 

כקבלנים להם סיווג ג'-5, צפריר וזוהר שרבט נחשבים למובילים מוערכים בשוק הייזום והבנייה, הינם מחלוצי תוכנית 'מחיר למשתכן' ופורצי דרך בתחום. בזכות איכות הבנייה והסטנדרטים הגבוהים שהחברה הציבה לעצמה, היא מצליחה לעמוד ביעדים ובלוחות הזמנים (ואף להקדימם באופן משמעותי), וכך להגשים את חלומם של עשרות אלפי משפחות ברחבי הארץ.

צפריר וזוהר שרבט, הינה חברה משפחתית ומאוחדת שההון האנושי שלה הוא מהאיכותיים והמקצועיים בשוק והינו בעל יכולות ומיומנויות גבוהות ביותר. לצדו, בתחום הביצוע, מועסקות גם חברות סיניות מהטובות בעולם הבונות באיכות בלתי מתפשרת ומצטיינות בהקדמת לוחות הזמנים. 

אסטרטגיה מנצחת

חברת "צפריר וזוהר שרבט" משכילה לקרוא את מפת הענף ולזהות הזדמנויות ומגמות בשוק, תוך שהיא צועדת קדימה בצורה שקולה ואחראית. חלק מהחוזקות הייחודיות לחברה, מתבטא ביכולת שלה לתרגם הזדמנויות אלו להבשלת עסקאות נדל"ן רווחיות. החברה משקיעה בטכנולוגיות חדישות ובחומרי הבנייה הטובים ביותר, מכיוון ששביעות רצון הלקוחות מהווה עבורה ערך עליון.

מחזון למציאות

שילוב של חזון, עקרונות, ערכים ושיטות ניהול מתקדמות הוא אחד מהסיבות שבעטיין הפכה חברת "צפריר וזוהר שרבט" לחברה מובילה ודינאמית אשר יוזמת ובונה פרויקטים רבים. החברה דוגלת בעקרונות המצוינות, השרותיות והאמינות. בתוך כך, החברה שמה דגש על אבני היסוד אשר מהוות נר לרגליה, ולאורם פועלת בין היתר בבחירת אנשי מקצוע מהטובים בתחום ובמתן שירות איכותי ומקצועי ברכישה הכי משמעותית בחייו של אדם. הקו המנחה את החברה, הוא ליצור עבור לקוחותיה חווית קנייה מוצלחת ונכונה עבורם תוך השואפת לייצר אצל כל רוכש באשר הוא, תחושת משפחתיות ויחס אישי.

כל זאת לצד יציבות, חוסן ואיתנות פיננסית אשר הקנו לחברה שם אמין ומוניטין בקרב הגופים הממשלתיים והמוסדות השונים, גופים פיננסיים, לקוחות, ספקים ועוד.

חברת "צפריר וזוהר שרבט", בוחרת את הפרויקטים שלה בקפידה, תוך שימת דגש לפרטים האקוטיים כדוגמת מפרט טכני עשיר, מיקום ונגישות, קרבה לצירי תנועה ראשיים ושכלול של מס' פרמטרים אשר בסופו של יום פועלים לטובת הצרכן הישראלי. כך למשל, בונה החברה ברחבי הארץ מספר לא מבוטל של פרויקטים במסגרת תכנית 'מחיר למשתכן' מבית היוצר של משרד הבינוי והשיכון, פרוייקטים בתחום תמ"א 38, בנייה רוויה נמוכה ועוד. הבחירה בפרויקטים אלו, שואבת מחזון החברה, שרואה בעשייה ובבניית ארץ ישראל, שליחות אישית ומחויבות שנבנית מהלב. כל אלו הם מערכי הליבה של החברה אשר הופכים אותה לאחת החברות המובילות בענף הבנייה בארץ. 

הנהלה

צפריר שרבט- מנכ"ל משותף ובעלים

זוהר שרבט - מנכ"ל משותף ובעלים

שיראל שרבט, עו"ד -משנה למנכ"ל

מחלקות החברה

מחלקת קשרי דיירים

מחלקת קשרי דיירים נותנת מענה שוטף ומידי לעשרות אלפי רוכשי דירות החברה, החל ממועד החתימה על הסכם המכר ובכל עניין שנדרש. שביעות רצון הדייר, חוויית הרכישה וליווי מקצועי, אישי ומשפחתי, כל אלו הם אשר מנחים את המחלקה בהענקת השירות הטוב ביותר ללקוחות החברה. 

מחלקת בדק

מחלקת בדק הינה הכתובת והמענה לדיירים לאחר אכלוס. התנהלות המחלקה בנושאי הבדק השונים מהווה פתרונות יעילים בפן המקצועי על מנת לאפשר לדייר נוחות מירבית. המחלקה נותנת מענה שוטף ומידי במהלך תקופת הבדק והאחריות כמתחייב בחוק המכר. 

מחלקת ביצוע

בהיותנו חברה יזמית וקבלנית בעלת סיווג ג'5 (הגבוה ביותר), המחלקה הינה הזרוע הביצועית של החברה והיא אמונה על הוצאת הפרויקטים השונים לפועל. המחלקה מטפלת בכל הנדרש לבניית הפרויקט משלב היתר הבניה ועד לאיכלוס, תוך שימת דגש על התאמת הבנייה לדרישות החוק, בקרה על איכות הביצוע והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים. 

מחלקת בטיחות

המחלקה אמונה על מערך הבטיחות בחברה אשר שמה את הנושא בראש סדר העדיפויות של החברה ופועלת ליישום כלל הוראות חוקי הבטיחות, תוך תשומת לב מירבית וללא פשרות.

מחלקת כספים

מחלקת הכספים אמונה על כלל ההיבטים הפיננסיים של החברה. בדיקת כדאיות של פרויקטים חדשים, הנהלת חשבונות, ניהול תזרימים, אישורי חשבונות ותשלומים מול ספקים וקבלנים.

מחלקת רישוי

מחלקת רישוי אמונה על הליכי הרישוי החל ממועד רכישת הקרקע/הזכייה במכרז, ועד לקבלת ההיתרים הנדרשים למול הרשויות המקומיות. תחומי האחריות החוסים תחת המחלקה הינם, בין היתר, ניהול הפרויקט וקישור בין הגורמים הרלוונטים- תיאום מול מחלקת הנדסה, קידום הליכי רישוי מול רשויות התכנון והגופים המוסמכים וזאת לשם קבלת היתרי בניה, טופסי 4 ותעודת גמר

מחלקת תכנון והנדסה


מחלקת הנדסה אמונה על מערך ההנדסה בפן התכנוני וההנדסי. במסגרת תפקידה אחראית על ניהול תכנון כלל הפרויקטים של החברה. המחלקה פועלת תוך הכרה ושליטה בתקנים הישראליים ובהוראות הדין הרלוונטיות, בביצוע תיאום בין היועצים ובדיקת התוכניות והחומר התכנוני תוך מתן פתרונות תכנוניים והנדסיים. עוד באחריותה ביצוע אופטימיזציה לתכניות הפרויקט. סנכרון ותיאום בין התכנון לביצוע. 

מחלקת שיווק

מחלקת השיווק אמונה על מיתוג, בניית אסטרטגיה שיווקית, פרסום, דיגיטל, יח"צ, ניהול ערוצי תקשורת חברתיות וקידום הליכי המכירות בחברה, הן במסגרת השוק החופשי והן במסגרת פרויקטים מסוג מחיר למשתכן. 

מחלקת נכסים מניבים

החטיבה המסחרית מנהלת את נכסיה המניבים של החברה בפרויקטים השונים בהם קיימים מרכזים מסחריים ו/או משרדים.

החברה יוזמת ובונה עשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים באזורי ביקוש במרכז הארץ. בין הנכסים ניתן למצוא רשתות סופרמרקטים, חנויות פארם, חדרי כושר, משרדי הייטק, קופות חולים ועוד

מחלקת רכש ולוגיסטיקה

מחלקת רכש ולוגיסטיקה הינה הגורם האמון על כלל הרכישות וההזמנות של חומרים וציוד ככול שנדרשים לביצוע הפעילות בחברה. המחלקה שמה דגש על ביצוע הזמנות של חומרים וציוד האיכותיים ביותר, ואלו העומדים בדרישות התקן. המחלקה פועלת בסינרגיה עם מחלקת הכספים, וכן עם גורמי השטח תוך שהיא דואגת לעמידה בלוחות זמנים לטובת הפרויקטים השונים. 

מחלקת משאבי אנוש

מחלקת משאבי אנוש בחברה אמונה על ניהול כח האדם בחברה, מתוך נקודת הנחה שההון האנושי הוא בעל ערך כמו כל נכס אחר של החברה ולכן יש להשקיע בו.

המחלקה עוסקת בין היתר בניהול הסכמיי השכר בחברה, גיוס עובדים, שיחות חתך, רווחת העובדים, נהלים, דיוני שכר, קליטה ועזיבת עובדים ועוד.