הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

מגדלי הנחל – אחיסמך – פרויקט אוכלס במלואו

פרויקטים שאוכלסו

אודות הפרויקט

הפרויקט מאוכלס ואינו מוצע לשיווק!

חברת צפריר וזוהר שרבט גאה להציג את פרויקט המגורים מגדלי הנחל באחיסמך. בפרויקט376 יח"ש – 10 בניינים בני כ-10 קומות המתוכננים בקפידה לרווחת התושבים תוך שימת דגש רב על סטנדרט בנייה גבוה. בפרויקט מגוון רחב של סוגי דירות 3, 4 ו-5 חדרים גדולות ומרווחות המתוכננות בקפידה ודירות גן פרטיות עם כניסות נפרדות הכוללות גינה גדולה ופנטהאוזים מפוארים עם נוף מרהיב הפונה ליער בן שמן.

הפרויקט הראשון מסוגו באזור המרכז במתכונת החדשה של מחיר למשתכן באזור המרכז- הפתרון המושלם לזוגות צעירים ולחסרי דיור. דירת 3 חדרים באזור המרכז בכ-625,000 ₪. מחיר זול לדירה יוקרתית  בהנחה משמעותית של כ-30% ביחס למחירים באזור העיר לוד וכמחצית מהמחירים באזור המרכז והסביבה.

הפרויקט תוכנן בקפידה ע"י צוות של אדריכלים ויועצים מן השורה הראשונה להקמת פרויקט בסטנדרט מגורים גבוה ביותר, וזאת על מנת לייצר סביבת מגורים איכותית, תוך שימת דגש רב על תכנון הדירות בהתאם לצרכי התא המשפחתי ומחשבה רבה על כל פרט ופרט בתכנון האדריכלי.

הפרויקט ממוקם במתחם אחיסמך, השוכן בתחום המוניציפאלי המזרחי של העיר לוד. 

הפרויקט שוכן לצדו של כביש 40 ומחובר למערכת כבישים ומחלפים המאפשר נגישות מהירה דרומה וצפונה בפרט וכל חלקי הארץ בכלל וכ-10 דקות נסיעה מכביש 6 חוצה ישראל. הוסיפו לכך את העובדה שמרחק הנסיעה מהפרויקט לתל אביב הוא כ-10 דקות בלבד וכ-30 דקות נסיעה לירושלים.

תושבי השכונה החדשה נהנים מפיתוח סביבתי מושקע ומתקדם, משטחים ירוקים ופארק נרחב החוצה את השכונה לאורכה.

הפרויקט הינו בלב ליבה של סביבת מגורים ייחודית המשלבת בתוכה חיי חברה מגוונים, מיקום אסטרטגי ואיכות חיים של ממש. 

צור קשר

צור קשר

השארת פרטים

רח' הברזל 32, בניין B קומה 3, תל-אביב
טלפון: 03-6440599  |  פקס: 03-6440355


* כל הזכויות שמורות 2023 * הצהרת נגישות